O nas

Smykbook to przede wszystkim innowacyjny i prosty sposób obserwacji postępów dzieci, tworzący zarazem chronologiczny zapis ich rozwoju.

Opracowując poszczególne elementy serwisu, dążyliśmy do stworzenia usługi pozwalającej na prowadzenie obserwacji dzieci oraz udostępnianie ich rodzicom w możliwie najprostszy sposób.

Zespół Smykbooka składa się w dużej mierze z nauczycieli z wieloletnim stażem. Pracowaliśmy w przedszkolach, szkołach językowych, szkołach podstawowych i średnich w Polsce i za granicą oraz w ośrodkach szkolno-wychowawczych dla trudnej młodzieży. Smykbook to odzwierciedlenie naszych koncepcji, pomysłów, doświadczenia i poszukiwań w sferze innowacji w nauczaniu.

Dlatego nasz serwis prezentujemy z nieskrywaną dumą. Wierzymy, że jego prostota, innowacyjność oraz funkcjonalność wnoszą nową jakość do prowadzenia obserwacji dzieci w placówkach edukacyjnych. Smykbook to nasz wspólny krok naprzód do bardziej wydajnego, kompleksowego i nowoczesnego monitorowania rozwoju dzieci.

Zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie.

Zespół Smykbook

• Innowacyjny sposób obserwacji rozwoju dziecka
  • Obserwacje ze zdjęciami z zajęć
  • Szczegółowy opis predyspozycji ucznia